UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

3/4 kary przypada około 19 lat osiadł i w tym przypadku wcześniej nie nabędzie praw do ubiegania się o warunkowe wiec nie ma mowy o wyjściu po 12 latach bo to nie jest malutki wyrok za kradzież gdzie po połowie można się ubiegać