Wybrany wątek opinii
Nie bądźcie naiwni. Wyraźnie jest napisane, że sąd nie ograniczył temu gnojowi prawa do ubiegania sie o warunkowe przedterminowe zwolnienie. Najprawdopodobniej wyjdzie za jakies 10-12 lat. Bedzie miał ok 30 lat, a wiadomo, żę w więzieniu nie ma żadnej resocjalizacji. Kto tam idzie wychodzi jeszcze wiekszym bandziorem niz wszedł. I kolejne morderstwa w "wykonaniu" tego gnoja mozna uznac za rzecz, która na pewno sie odbędzie. Zabił 2 osoby. Rozumiem, że za zabójstwo jednej i jakies czynniki mogące wpływaą na złagodzenie wyroku mógłby dostac 25 lat, ale za zabójstwo dwóch osób należy mu sie dozywocie. Zapewne wyrok dlatego jest taki łagodny bo jak napisano w artykule " Oskarżony ostatecznie przyznał się do winy oraz złożył obszerne i niebudzące wątpliwości wyjaśnienia, co pozwoliło na ograniczenie postępowania dowodowego i wcześniejsze w stosunku do planowanego wyrokowanie w sprawie"
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
No super układ, "przyznaj się dostaniesz mniejszy wyrok" - skąd ja to znam . . . czyli krótszy proces, mniej pracy (organów) i tańszy wzamian za. złagodzenie wyroku??
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
3/4 kary przypada około 19 lat osiadł i w tym przypadku wcześniej nie nabędzie praw do ubiegania się o warunkowe wiec nie ma mowy o wyjściu po 12 latach bo to nie jest malutki wyrok za kradzież gdzie po połowie można się ubiegać
Do moderacji
Odpowiedz
0
0