Kradł, bo potrzebował pieniędzy na dopalacze
fot. policja
Kryminalni z Elbląga zatrzymali 19-latka podejrzanego o kradzieże i włamania na terenie Elbląga. Mężczyzna przyznał się między innymi do włamań do skrzynek na prasę, kradzieży rowerów i elektronarzędzi z garaży a także do kradzieży mieszkaniowych. Policjanci odzyskali skradziony sprzęt. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat wiezienia.