UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a bajzel z dopalaczami na Bałuckiego ma się w najlepsze, osobnik sprzedający frajerom ma w dooopie prawo, ostatnio pochowano dziewczynę, zażywała dopalacze w szpitalu dopadła ją sepsa, jedyne dziecko,

zniesmak