UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dowalić mu te 10 lat!! Ja w jego wieku już pracowałem ciężko na swoje wydatki w fabryce. Praca jest, tylko trzeba chcieć pracować. Żadnej litości dla złodziei!
kkkkkk1
Dowalić mu te 10 lat!! Ja w jego wieku już pracowałem ciężko na swoje wydatki w fabryce. Praca jest, tylko trzeba chcieć pracować. Żadnej litości dla złodziei!
kkkkkk1