UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dowalić mu te 10 lat!! Ja w jego wieku już pracowałem ciężko na swoje wydatki w fabryce. Praca jest, tylko trzeba chcieć pracować. Żadnej litości dla złodziei!

kkkkkk1

Anuluj