UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

TAk właśńie Bajzel z Dopalaczami otwarty obstawiony każdy róg ulicy ! Czemu nikt nie zrobił protestu przed sklepem jakaś tv czy coś. Czemu Policja nic nie robi z kryminalnej panowie z lat 90 w 3 minuty było by zamkniete ! A tu nic Sanepid chwali sie ze zamkyka Dopalacze a za godzine otwarte ! Ja myśle ze sklep restauracje za byle kit to potrafią ale nie dopalacze ! ! !

kur,.,