UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a bajzel z dopalaczami na Bałuckiego ma się w najlepsze, osobnik sprzedający frajerom ma w dooopie prawo, ostatnio pochowano dziewczynę, zażywała dopalacze w szpitalu dopadła ją sepsa, jedyne dziecko,

zniesmak

Anuluj