UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tym mądrym obrońcom gnoja co to im za dużo dziesięć lat życzę aby do waszego garażu zafajdaniec się włamał. .. chociaż pewnie nie macie garażu więc nie wiecie o czym mowa.


Anuluj