UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tym mądrym obrońcom gnoja co to im za dużo dziesięć lat życzę aby do waszego garażu zafajdaniec się włamał. .. chociaż pewnie nie macie garażu więc nie wiecie o czym mowa.
Tym mądrym obrońcom gnoja co to im za dużo dziesięć lat życzę aby do waszego garażu zafajdaniec się włamał. .. chociaż pewnie nie macie garażu więc nie wiecie o czym mowa.