A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
żebyśta wy policyjne bandziory mieli tyle uczuć do drugiego człowieka
Milcz !
Nieziemska hipokryzja przez was przemawia. Jak znęcaja sie nad pieskiem lub kotkiem to bandziory i degeneraci, ale za chwilę siądziecie do stołu zjecie ze smakiem np; kanapke z chudą ogonóweczką, albo szyneczką. Albo jakąś sztukę mięsa w sosie z ziemniaczkami. Smaczne? Czemu uważacie, że prosie czy świnka, albo cielę lub krowa czyms sie róznia od psa? Nad psem sie znęcano i maltretowano go przez długi czas. Ale żyje, ma sie dobrze. A te wszystkie świnki, krówki, prosiaki, cielaki, sa zabijane. Po drodze do miejsca gdzie je zabiją są nieziemsko maltretowane przez takich zwyrodnialców jak ten z Tolkmicka. Widzieliście kiedys jakimi wielkimi łzami płaczą krowy idącę na rzeź?. Czy oddalibyście waszego pupila psa lub kota do rzeźni po to żeby ktos wyprodukował z niego przysmaki dla was i waszych znajomych? Pewnie nie. To czemu uważacie, że inne zwierzeta tylko dlatego, że nie są wasze, nie znacie ich i nie łączy was z nimi żadna więź emocjonalna zasługują na tak okrutny los? Pewnie, że samodzielnie ich nie zabijacie, ale. .. .wytwarzacie zapotrzebowanie i ktos inny robi to za was spełniając wasze zachcianki nieźle przy tym zarabiając. Jesli macie wątpliwości czy zwierzeta maja duszę to polecam osobiście popatrzec na te łzy lecące z ich oczu w czasie kiedy są prowadzone na rzeź. .. ..
@taktylkopytam - Nieziemska hipokryzja przez was przemawia. Jak znęcaja sie nad pieskiem lub kotkiem to bandziory i degeneraci. .. .a jak pijany menel napier.. dzieciaki i żonę to już ok. Lepiej skupić się na pieskach i kotkach nie? Jak leje pijak w domu rodzinę, to niebieska karta, kurator, i koniec - po temacie. Jak zwierzak ma źle to ryczycie jak bobry - zastanówcie się, kto jest ważniejszy: człowiek czy zwierzak ?!
3 miesiace smieszne, mala kara=przyzwalanie na katowanie zwierząt, wstyd. ..
Sędzia się nie wysilił i dal najniższą mozliwą karę i zapomnial skierować na badania psychiatryczne
Oto są POlskie sądy!!!!!
Policja łapie sąd wypuszcza. Bez komentarza.
Z takimi sądami to trzeba będzie chyba wprowadzić samosądy!!!!
Ja jestem w szoku dlaczego nie zaostrzą kar dla osób znęcających się nad zwierzętami. a co pies i kot to przedmiot że można się nad nim wyżywać, lub inne zwierzaki, powinni dostać karę 10 lat pozbawienia wolności o sucharach i wodzie i do tego przymusowe roboty to by się oduczył kopać i bić bezbronne zwierzęta, ciekawe czy by tak wyskoczył do kilku chłopaków na osiedlu :)