UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nieziemska hipokryzja przez was przemawia. Jak znęcaja sie nad pieskiem lub kotkiem to bandziory i degeneraci, ale za chwilę siądziecie do stołu zjecie ze smakiem np; kanapke z chudą ogonóweczką, albo szyneczką. Albo jakąś sztukę mięsa w sosie z ziemniaczkami. Smaczne? Czemu uważacie, że prosie czy świnka, albo cielę lub krowa czyms sie róznia od psa? Nad psem sie znęcano i maltretowano go przez długi czas. Ale żyje, ma sie dobrze. A te wszystkie świnki, krówki, prosiaki, cielaki, sa zabijane. Po drodze do miejsca gdzie je zabiją są nieziemsko maltretowane przez takich zwyrodnialców jak ten z Tolkmicka. Widzieliście kiedys jakimi wielkimi łzami płaczą krowy idącę na rzeź?. Czy oddalibyście waszego pupila psa lub kota do rzeźni po to żeby ktos wyprodukował z niego przysmaki dla was i waszych znajomych? Pewnie nie. To czemu uważacie, że inne zwierzeta tylko dlatego, że nie są wasze, nie znacie ich i nie łączy was z nimi żadna więź emocjonalna zasługują na tak okrutny los? Pewnie, że samodzielnie ich nie zabijacie, ale. .. .wytwarzacie zapotrzebowanie i ktos inny robi to za was spełniając wasze zachcianki nieźle przy tym zarabiając. Jesli macie wątpliwości czy zwierzeta maja duszę to polecam osobiście popatrzec na te łzy lecące z ich oczu w czasie kiedy są prowadzone na rzeź. .. ..

taktylkopytam