UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@taktylkopytam - Nieziemska hipokryzja przez was przemawia. Jak znęcaja sie nad pieskiem lub kotkiem to bandziory i degeneraci. .. .a jak pijany menel napier.. dzieciaki i żonę to już ok. Lepiej skupić się na pieskach i kotkach nie? Jak leje pijak w domu rodzinę, to niebieska karta, kurator, i koniec - po temacie. Jak zwierzak ma źle to ryczycie jak bobry - zastanówcie się, kto jest ważniejszy: człowiek czy zwierzak ?!
teżpomagam