Kopał i głodził Szoguna, posiedzi trzy miesiące

22
28.11.2017
Kopał i głodził Szoguna, posiedzi trzy miesiące
Szogun po interwencji trafił do schroniska
Sąd Rejonowy w Elblągu wydał wyrok w sprawie 41-latka, który znęcał się nad labradorem. Mężczyzna kopał i głodził psa. Sąd wydał wyrok trzech miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności oraz zakaz posiadania zwierząt przez 10 lat.
Sprawę bitego i głodzonego psa elbląscy policjanci prowadzili wiosną tego roku. Zakończyła się aktem oskarżenia. Śledczy udowodnili 41-letniemu mieszkańcowi gminy Tolkmicko znęcanie się nad 8-letnim labradorem. Mężczyzna kopał i głodził czworonoga. Zwierzę trzymał na strychu. Pies miesiącami nie wychodził z pomieszczenia. Sąsiedzi 41-latka zgłosili sprawę dzielnicowemu, ponieważ przez sufit zaczęły przeciekać odchody. Ze strychu zabezpieczono sześć worków z nieczystościami. Po interwencji policjantów Szogun trafił do schroniska Psi Raj pod Pasłękiem. Sąd ukarał mężczyznę trzema miesiącami bezwzględnego pozbawienia wolności oraz zakazem posiadania zwierząt przez 10 lat. Szogun przebywa w schronisku Psi Raj pod Pasłękiem i został przeznaczony do adopcji.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
bardzo dobrze! szkoda, że nie pół roku albo rok i nie 10 lat tylko dożywotnio zakaz posiadania zwierząt! ale w końcu są kary bezwzględnego więzienia i tego należy się cieszyć!
kocur (2017.11.28)

info

33  
  0
powinni ich kopac 3 miesiace
(2017.11.28)

info

20  
  0
Bydle na roboty publiczne anie do ciepłego aresztu!!!!!
(2017.11.28)

info

28  
  0
Jaka to kanalia musi być!!!! Do klatki z nim.
piesss (2017.11.28)

info

25  
  0
A sąsiedzi to lepsi? Jakby im gówna na łby nie zaczęły lecieć, to by nadal udawali, że nic nie wiedzą!! No i on przez 10 lat nie będzie miał psa. .. .ale jego np. żona już może mieć. Zakaz powinien obejmować wszystkich zamieszkałych pod jednym adresem.
lampka (2017.11.28)

info

21  
  0
W areszcie powinni go przez te 3 miesiące kopać i głodzić !! A Szogun nie jest Labradorem ;)
antykacap (2017.11.28)

info

17  
  0
Niech zgadne, mówił na przesłuchaniu, że głosy w głowie mu tak kazały?
(2017.11.28)

info

13  
  0
zaj,,, jak spotkam gołymi rękoma, biedny psiak.
(2017.11.28)

info

6  
  0
Takie rzeczy robią wariaci i powinno się ich trzymać w zamknięciu z dala od normalnych istot (ludzi i zwierząt), ktoś powinien mu obciąć nogę i rękę i by się nauczył, że nie ma prawa nad nikim się znęcać. Jestem za surowymi karami za takie rzeczy. 3 miesiące to bardzo mało, powinien dostać tyle lat ile się znęcał nad tym biednym zwierzakiem bity i głodzony przez obsługę więzienia.
przeciwniczka (2017.11.28)

info

9  
  1
roboty publiczne, ciezka praca fizyczna i dozgonny zakaz posiadania zwierzat, a nie ciepelko i dach nad glowa. .. to nagroda czy kara?
(2017.11.28)

info

12  
  0