A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Proponuje by zaadoptował go w ramach ocieplenia wizerunku nasz były prezydent Bronisław.
A pieskowi też byłoby dobrze może jakieś wspólne spacery w lesie z BORem. Choć tu Szogunie;)
Może 'Atlas Kotów' by przebiło :)
Rozumiem, że też będzie głodzony, kopany i trzymany w swoich odchodach.