22
28.11.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Proponuje by zaadoptował go w ramach ocieplenia wizerunku nasz były prezydent Bronisław. A pieskowi też byłoby dobrze może jakieś wspólne spacery w lesie z BORem. Choć tu Szogunie;) Może 'Atlas Kotów' by przebiło :)
Piseł (2017.11.29)

info

1  
  0
Rozumiem, że też będzie głodzony, kopany i trzymany w swoich odchodach.
Zniesmaczona. Zbyt niska kara. (2017.11.30)

info

0  
  0