UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja jestem w szoku dlaczego nie zaostrzą kar dla osób znęcających się nad zwierzętami. a co pies i kot to przedmiot że można się nad nim wyżywać, lub inne zwierzaki, powinni dostać karę 10 lat pozbawienia wolności o sucharach i wodzie i do tego przymusowe roboty to by się oduczył kopać i bić bezbronne zwierzęta, ciekawe czy by tak wyskoczył do kilku chłopaków na osiedlu :)
Kosmaty