UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja jestem w szoku dlaczego nie zaostrzą kar dla osób znęcających się nad zwierzętami. a co pies i kot to przedmiot że można się nad nim wyżywać, lub inne zwierzaki, powinni dostać karę 10 lat pozbawienia wolności o sucharach i wodzie i do tego przymusowe roboty to by się oduczył kopać i bić bezbronne zwierzęta, ciekawe czy by tak wyskoczył do kilku chłopaków na osiedlu :)

Kosmaty

Anuluj