UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tego co wiem to w krótkofalarstwie do nadawania komunikatów trzeba uzyskać stosowną licencję krótkofalarską. Co innego tzw. walkie-talkie, które pozwala pogadać na krótkie dystanse.
kkkkkk1
Z tego co wiem to w krótkofalarstwie do nadawania komunikatów trzeba uzyskać stosowną licencję krótkofalarską. Co innego tzw. walkie-talkie, które pozwala pogadać na krótkie dystanse.
kkkkkk1