UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tego co wiem to w krótkofalarstwie do nadawania komunikatów trzeba uzyskać stosowną licencję krótkofalarską. Co innego tzw. walkie-talkie, które pozwala pogadać na krótkie dystanse.

kkkkkk1

Anuluj