Wybrany wątek opinii
Z tego co wiem to w krótkofalarstwie do nadawania komunikatów trzeba uzyskać stosowną licencję krótkofalarską. Co innego tzw. walkie-talkie, które pozwala pogadać na krótkie dystanse.
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
Bzdury piszesz kolego
Do moderacji
Odpowiedz
1
1