Wybrany wątek opinii

Z tego co wiem to w krótkofalarstwie do nadawania komunikatów trzeba uzyskać stosowną licencję krótkofalarską. Co innego tzw. walkie-talkie, które pozwala pogadać na krótkie dystanse.
kkkkkk1 (2017.11.23)
Bzdury piszesz kolego
(2017.11.23)
Powrót do komentarzy