UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mi patologia okopała samochód, a "mądry " policjant dziwił się o co mi chodzi skoro samochodem mogę jeździć, więc po co zgłaszam im przestępstwo i wskazuje sprawce, którego zresztą na miejscu zdarzenia spisali jego równie "mądrzy" koledze. Dla nich to wielki problem, ponieważ nie potrafią dobrze zinterpretować dwóch zdań z kodeksu.

gghgdn