UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@gghgdn - Czyż nie jest potrzebna reforma w Policji? Jak myślisz? Bo moim skromnym zdaniem jest również bardzo potrzebna jak i sądowa!


Anuluj