UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystkiemu winna jest bierna postawa Policji, czyli na zasadzie mam to gdzieś !!! Skoro jest tylu "sędziów" jak napisał poprzednik, to jak myślisz dlaczego? Wiesz dlaczego, bo mamy instytucję zwaną "Policją" i oni powinni być "sędziami", żeby nie dochodziło do takich incydentów. Przykładów na złe funkcjonowanie Policji jest tak wiele, że nie sposób tu wszystkich wymienić.