Wybrany wątek opinii
mi patologia okopała samochód, a "mądry " policjant dziwił się o co mi chodzi skoro samochodem mogę jeździć, więc po co zgłaszam im przestępstwo i wskazuje sprawce, którego zresztą na miejscu zdarzenia spisali jego równie "mądrzy" koledze. Dla nich to wielki problem, ponieważ nie potrafią dobrze zinterpretować dwóch zdań z kodeksu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@gghgdn - Czyż nie jest potrzebna reforma w Policji? Jak myślisz? Bo moim skromnym zdaniem jest również bardzo potrzebna jak i sądowa!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0