Wybrany wątek opinii

Nic nie wiecie a się wypowiadacie za darmo wpier. .. nie dostał. latał to się dorobił a teraz odszkodowanie! spad na 4 klapki! Biedny chciał być gangsterem. .. .A teraz poszkodowany ja pierd. .. .A teraz jeszcze kasę dostanie. .. .No wydaje mnie się ze właśnie tylko z pitbulla większość zna takie sprawy. Wiec jak nie wiecie o co chodzi. .. I czytacie te półprawdy. .. Bo skąd ma taki redaktor coś wiedzieć pisze na podstawie też półprawd. tyle.
kriskris (2017.10.31)
@kriskris - Krirkris, ty jesteś jednym z tych elbląskich gangsterów wszystkowiedzących, którego pytając gdzie idziesz, odpowiada, interesy robić, ale daj zajarać na drogę? Biedny patologiczny chłopaczek, weź się za uczciwą pracę, zamiast pod kufelkiem wystawać.
cccccccccccc (2017.10.31)
Powrót do komentarzy