UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gangsterka po embląsku. W oku kamer. Napadli w 4 na 1 i obili go pałami. To ma być wyrok? A tak z 5 lat puchy by się należało. PKiedyś chłopcy mieli jednak większe jaja i strzelanie było ostre, aż głowa spadła.

Wrrrr

Anuluj