UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gangsterka po embląsku. W oku kamer. Napadli w 4 na 1 i obili go pałami. To ma być wyrok? A tak z 5 lat puchy by się należało. PKiedyś chłopcy mieli jednak większe jaja i strzelanie było ostre, aż głowa spadła.

Wrrrr