UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Rych - Bo ludzie komentujący tutaj nie mają zielonego pojęcia o sądownictwie i nie wiedzą, że sądy działają tylko w granicach prawa. W kodeksie karnym jest przypisany przedział kar do poszczególnych przestępstw i sądy wydają wyroki TYLKO zgodnie z tym co jest zapisane w KK. Może się to podobać lub nie, ale takie mamy prawo w polsce.
RebeccaA.BärbelvonShmidt