UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko, że to pis stanowi prawo, a sądy jedynie działają w granicach prawa. Co do tej reformy to jest TYLKO wymiana kadrowa i nie wniesie ona nic co usprawni pracę sądów.

RebeccaA.BärbelvonShmidt

Anuluj