UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko, że to pis stanowi prawo, a sądy jedynie działają w granicach prawa. Co do tej reformy to jest TYLKO wymiana kadrowa i nie wniesie ona nic co usprawni pracę sądów.
RebeccaA.BärbelvonShmidt
Tylko, że to pis stanowi prawo, a sądy jedynie działają w granicach prawa. Co do tej reformy to jest TYLKO wymiana kadrowa i nie wniesie ona nic co usprawni pracę sądów.
RebeccaA.BärbelvonShmidt