Wybrany wątek opinii
A może warto by się zastanowić dlaczego wyroki ELBLĄSKIEGO SĄDU budzą zawsze tyle emocji
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Rych - Bo ludzie komentujący tutaj nie mają zielonego pojęcia o sądownictwie i nie wiedzą, że sądy działają tylko w granicach prawa. W kodeksie karnym jest przypisany przedział kar do poszczególnych przestępstw i sądy wydają wyroki TYLKO zgodnie z tym co jest zapisane w KK. Może się to podobać lub nie, ale takie mamy prawo w polsce.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@RebeccaA.BärbelvonShmidt - - Przestań pieprzyć !!! O jakim prawie Ty mówisz !!! Ale oprócz prawa trzeba mieć jeszcze w tych ich nie zawsze mądrych łepetynach. Prawo jak najbardziej, ale trzeba też wiedzieć, że należy się trochę empatii dla ludzi i trochę słuchać, co oni zeznają i nie traktować wszystkich jako kłamców. Zresztą ludzie w sądach traktowani są jak śmieci, przykładem niech będzie sędzia SR B. KULESZA.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0