UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RebeccaA.BärbelvonShmidt - - Przestań pieprzyć !!! O jakim prawie Ty mówisz !!! Ale oprócz prawa trzeba mieć jeszcze w tych ich nie zawsze mądrych łepetynach. Prawo jak najbardziej, ale trzeba też wiedzieć, że należy się trochę empatii dla ludzi i trochę słuchać, co oni zeznają i nie traktować wszystkich jako kłamców. Zresztą ludzie w sądach traktowani są jak śmieci, przykładem niech będzie sędzia SR B. KULESZA.