Znaleźli przy nim narkotyki

8
18.07.2019
Znaleźli przy nim narkotyki
Policjanci patrolujący miasto zatrzymali wczoraj pewnego 27-latka. Mężczyzna gdy zobaczył zbliżających się policjantów, zaczął zachowywać się nerwowo. Powód? Miał przy sobie narkotyki.
Emocje wzięły górę nad pewnym 27-latkiem, którego wczoraj około godziny 13 policjanci poprosili o dokumenty. Mężczyzna na tyle nerwowo się zachowywał, że funkcjonariusze postanowili go przeszukać. Wtedy też znaleźli powód nerwowego zachowania mężczyzny.
   Miał on przy sobie kilka foliowych zawiniątek ze sproszkowaną białą substancją. Wszystko to zawinięte było w aluminiową folię. Po sprawdzeniu substancji testerem narkotykowym okazało się, że jest to amfetamina. 27-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za posiadanie narkotyku. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A ja jestem bardzo nerwowy jak widzę d. .li jak grzeją ile fabryka dała a policyjnych patroli jak nie było tak nie ma. Cała masa jeżdżących szrotów z uszkodzonymi tłumikami, pełno "szlifierek" też oczywiście na pełnym gazie. Ograniczenie prędkości dla takich oczywiście nie istnieje mimo, że znaki olbrzymie i dobrze widoczne. Ręce po prostu opadają !!!!!
Bezrąk (2019.07.18)

info

9  
  2
Jeszcze się nie spotkałem z legitymowaniem przechodniów o godzinie 13. Życzliwi donieśli i panowie wiedzieli kogo przeszukać ale żeby nie wydać donosiciela to mówią że niby przypadkiem bo nerwowo się zachowywał. Rozumiem że źródło trzeba chronić ale lepiej przemilczeć skąd wiedzieli niż bzdury gadać. Możnaby pomyśleć że nie potrzebne są szkolenia dla policjantów skoro wszystkie sprawy przez przypadek rozwiązują.
(2019.07.18)

info

9  
  1
Chyba jest to normalne, że obywatele powinni współpracować, aby likwidować patologię. Więc w czym problem?
(2019.07.18)

info

5  
  5
"zatrzymali wczoraj pewnego 27-latka" Pewnego hehe. Raczej nie pewnego hehe.
(2019.07.19)

info

4  
  1
to teraz wszystkich nerwowo zachowujących się obywateli będą przeszukiwać ? Na większość obywateli policja działa jak płachta na byka, na tych uczciwych również a to się wzięło z fatalnej reputacji tej formacji.
(2019.07.19)

info

9  
  1
Postępowe elblongi oburzeni bo znaleźli narkotyki i bardzo dobrze eliminować dziadostwo z ulic !!! co za głupi malomiasteczkowy naród hahaha
Gość 36 (2019.07.19)
Dzięki miska
Donos (2019.07.19)

info

1  
  1
@Gość 36 - postep polega na karaniu niewolnika za przedmioty do których ma zakaz dostępu a nie odwrotnie
(2019.07.21)