UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeszcze się nie spotkałem z legitymowaniem przechodniów o godzinie 13. Życzliwi donieśli i panowie wiedzieli kogo przeszukać ale żeby nie wydać donosiciela to mówią że niby przypadkiem bo nerwowo się zachowywał. Rozumiem że źródło trzeba chronić ale lepiej przemilczeć skąd wiedzieli niż bzdury gadać. Możnaby pomyśleć że nie potrzebne są szkolenia dla policjantów skoro wszystkie sprawy przez przypadek rozwiązują.