UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja jestem bardzo nerwowy jak widzę d. .li jak grzeją ile fabryka dała a policyjnych patroli jak nie było tak nie ma. Cała masa jeżdżących szrotów z uszkodzonymi tłumikami, pełno "szlifierek" też oczywiście na pełnym gazie. Ograniczenie prędkości dla takich oczywiście nie istnieje mimo, że znaki olbrzymie i dobrze widoczne. Ręce po prostu opadają !!!!!

Bezrąk