UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze się nie spotkałem z legitymowaniem przechodniów o godzinie 13. Życzliwi donieśli i panowie wiedzieli kogo przeszukać ale żeby nie wydać donosiciela to mówią że niby przypadkiem bo nerwowo się zachowywał. Rozumiem że źródło trzeba chronić ale lepiej przemilczeć skąd wiedzieli niż bzdury gadać. Możnaby pomyśleć że nie potrzebne są szkolenia dla policjantów skoro wszystkie sprawy przez przypadek rozwiązują.