UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba jest to normalne, że obywatele powinni współpracować, aby likwidować patologię. Więc w czym problem?
Chyba jest to normalne, że obywatele powinni współpracować, aby likwidować patologię. Więc w czym problem?