UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Facet pijany wjechal w stoly na rynku w piatek, a dzis w nocy tez w okolicach rynku na robotniczej tez pod wplywem policja zatrzymala. Gdzie info z tych zajsc?


Anuluj