UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Facet pijany wjechal w stoly na rynku w piatek, a dzis w nocy tez w okolicach rynku na robotniczej tez pod wplywem policja zatrzymala. Gdzie info z tych zajsc?
Facet pijany wjechal w stoly na rynku w piatek, a dzis w nocy tez w okolicach rynku na robotniczej tez pod wplywem policja zatrzymala. Gdzie info z tych zajsc?