UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co wy tu wypisujecie! Zaczepiali go pół nocy, odpuszczał, w koncu nie wytrzymał i ich skasował jednym strzalem, moze sie cymbaly nauczycie nie sadzic do ludzi po pijaku. Jeden strzał to jest katowanie wedlug was? to gratuluje, szkoda zaklamana redakcjo ze robicie teraz z chlopaka bandziora, czemu nie napiszecie jak poszkodowany go zaczepiał z kolegami? FREE MEJZ

freeMEJZ

Anuluj