Zatrzymany na kradzieży kartonu whisky

12
06.02.2019
Zatrzymany na kradzieży kartonu whisky
Policjanci z Elbląga zatrzymali 29-latka, który próbował wynieść ze sklepu karton whisky o wartości 1 200 zł. Mężczyzna został zatrzymany w jednym z marketów. Powiedział policjantom, że chciało mu się pić, ale zapomniał pieniędzy. Odpowie za kradzież, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj (5 lutego) w markecie przy ulicy Żeromskiego w Elblągu. Tam ochrona sklepu ujęła mężczyznę, który minął linie kas i nie zapłacił za towar. Ten towar to karton whisky, a w nim 12 butelek Jacka Danielsa o łącznej wartości 1 200 zł. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zatrzymali 29-latka. Powiedział im, że chciało mu się pić, ale zapomniał pieniędzy. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za kradzież. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Zawsze laury zbiera Policja a tu, proszę, w takich sytuacjach ochrona jest pierwsza.
(2019.02.06)

info

6  
  3
W głowie mi się nie mieści aby w wieku 29 lat nie pracować i nie robić na swoje utrzymanie. Co za leń patentowy. Praca jest, a jeśli ktoś uważa, że za mało płacą to granice otwarte. Mam 30 lat i odkąd zacząłem pracować 11 lat temu nigdy nikogo nie poprosiłem o złamanego grosza.
Tomek123 (2019.02.06)

info

6  
  1
A czy gdzieś jezt napisane że nie pracuje?.ja widzę tylko że mu się chciało pić A zapomniał pieniędzy. Może chciał przynieść później
Konkretny (2019.02.06)

info

8  
  1
Pewnie szedł na Asnyka na imprezę tam gdzie się 2 Ukrainki spotykają z panami za pieniądze.
Robal (2019.02.06)

info

4  
  1
"Powiedział policjantom, że chciało mu się pić, ale zapomniał pieniędzy". Trzeba się było śniegu nażreć!
(2019.02.06)

info

4  
  3
Może to Franz Maurer i trafiła mu się Nadia za karton Whisky ?
(2019.02.06)

info

9  
  1
whisky moja zono. .. ./ itd. idiota. totalny bezmozg co tu pisac.
zytniaczysta (2019.02.06)

info

5  
  0
Z Policją jest tak, zgłosisz dostarczyć dowody ( muszą być 100%), to się tym zajmą i najczęściej przepisują to sobie, w innym przypadku zgłoszenie zignorują. Ta sama sytuacja jest jak zgłaszasz powiedzmy przekraczanie prędkości na jakieś ulicy, możesz sobie dziesiątki razy zgłaszać i nic to nie da. Czasami zastanawiam się za co oni biorę kasę !!!!
policmajster (2019.02.07)

info

3  
  3
Whiskey In The Jar :)
(2019.02.07)

info

3  
  0
Hehehe chcialo mu sie pic i to chyba bardzo skoro potrzebowal 12 butelek whiskacza
(2019.02.07)

info

1  
  0