UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z Policją jest tak, zgłosisz dostarczyć dowody ( muszą być 100%), to się tym zajmą i najczęściej przepisują to sobie, w innym przypadku zgłoszenie zignorują. Ta sama sytuacja jest jak zgłaszasz powiedzmy przekraczanie prędkości na jakieś ulicy, możesz sobie dziesiątki razy zgłaszać i nic to nie da. Czasami zastanawiam się za co oni biorę kasę !!!!

policmajster

Anuluj