UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W głowie mi się nie mieści aby w wieku 29 lat nie pracować i nie robić na swoje utrzymanie. Co za leń patentowy. Praca jest, a jeśli ktoś uważa, że za mało płacą to granice otwarte. Mam 30 lat i odkąd zacząłem pracować 11 lat temu nigdy nikogo nie poprosiłem o złamanego grosza.
Tomek123