UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z Policją jest tak, zgłosisz dostarczyć dowody ( muszą być 100%), to się tym zajmą i najczęściej przepisują to sobie, w innym przypadku zgłoszenie zignorują. Ta sama sytuacja jest jak zgłaszasz powiedzmy przekraczanie prędkości na jakieś ulicy, możesz sobie dziesiątki razy zgłaszać i nic to nie da. Czasami zastanawiam się za co oni biorę kasę !!!!
policmajster