UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W głowie mi się nie mieści aby w wieku 29 lat nie pracować i nie robić na swoje utrzymanie. Co za leń patentowy. Praca jest, a jeśli ktoś uważa, że za mało płacą to granice otwarte. Mam 30 lat i odkąd zacząłem pracować 11 lat temu nigdy nikogo nie poprosiłem o złamanego grosza.

Tomek123

Anuluj