Zatrzymano graficiarzy
fot. policja
Zarzuty za niszczenie mienia usłyszeli wczoraj (4 lutego) dwaj mężczyźni podejrzani o pomalowanie budynku jednej z elbląskich firm. Graficiarze zamalowali aż 16 m2 powierzchni kontenera biurowego, a straty jakich dokonali to 1 200 zł. Teraz odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.