UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mi kiedyś gnojek pomalował auto/ busa i elewacje firmy tak dla jaj. Okazało się, że to nie pierwszy jego tego typu wybryk. Dowiedziałem się ze jest to synalek jakiegoś ważniaka. Sprawa trafiła do sądu (z urzędu) ten skazał malarza na 20 godzin prac społecznych przy sprzątaniu. .. .. sądu. Tak tak nie mojej firmy ale sądu w Elblągu. Wyrok sądu RP to farsa i destrukcja moralna.
niedlagłupoty