Wybrany wątek opinii
Garbusiarz nie podpowiadaj bo wariatow ci u nas mnostwo i tak to leci w tym kraju jeden , drugiego podpuszcza. Nigdy nie bedzie dobrze w tym kraju dopoki nie zaczniemy sie szanowac
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Nie mow " w tym kraju" to jest twoj I moj kraj tu zyjesz I tu chyba sie wychowales Pozdro Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
0
0