Wybrany wątek opinii

Garbusiarz nie podpowiadaj bo wariatow ci u nas mnostwo i tak to leci w tym kraju jeden , drugiego podpuszcza. Nigdy nie bedzie dobrze w tym kraju dopoki nie zaczniemy sie szanowac
Yetti (2019.02.06)
Nie mow " w tym kraju" to jest twoj I moj kraj tu zyjesz I tu chyba sie wychowales Pozdro Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.02.08)
Powrót do komentarzy