UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Garbusiarz nie podpowiadaj bo wariatow ci u nas mnostwo i tak to leci w tym kraju jeden , drugiego podpuszcza. Nigdy nie bedzie dobrze w tym kraju dopoki nie zaczniemy sie szanowac
Yetti
Garbusiarz nie podpowiadaj bo wariatow ci u nas mnostwo i tak to leci w tym kraju jeden , drugiego podpuszcza. Nigdy nie bedzie dobrze w tym kraju dopoki nie zaczniemy sie szanowac
Yetti