14
05.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
yhymmm a to ciekawe
(2019.02.06)

info

1  
  0
Nie mow " w tym kraju" to jest twoj I moj kraj tu zyjesz I tu chyba sie wychowales Pozdro Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.02.08)
I dobrze oby mniej takich ludzi
Damian w (2019.02.08)

info

0  
  0
tagi sie skonczyly w latach 90s. jakby rysowali ładne malunki na tych szarych ulicach bylo by nacznie innaczej. tak jak to wyglada kolo kościoła niedaleko starówki. a tak zeby mazac?
eldoka (2019.02.13)

info

1  
  0