A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
yhymmm a to ciekawe
Nie mow " w tym kraju" to jest twoj I moj kraj tu zyjesz I tu chyba sie wychowales Pozdro Garbusiarz cyklista
I dobrze oby mniej takich ludzi
tagi sie skonczyly w latach 90s. jakby rysowali ładne malunki na tych szarych ulicach bylo by nacznie innaczej. tak jak to wyglada kolo kościoła niedaleko starówki. a tak zeby mazac?