Wypadek na Tysiąclecia. Policjanci ostrzegają przed brawurą

5
02.08.2017
Wypadek na Tysiąclecia. Policjanci ostrzegają przed brawurą
Wczoraj (1 sierpnia) około godz. 19 na skrzyżowaniu ulic Tysiąclecia z Malborską 25-letni mieszkaniec Pieniężna wjechał swoim renault na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zderzył się z audi, którym kierował inny 25-latek z okolic Stegny.
Kierowca audi doznał urazu barku i trafił do szpitala. Ruch w okolicach skrzyżowania był utrudniony. Mieszkaniec Pieniężna stracił prawo jazdy. Był trzeźwy. Policjanci z ruchu drogowego ustalają szczegóły zdarzenia.
   Policjanci ostrzegają przed brawurą i tym samym brakiem wyobraźni, który zaraz po nadmiernej prędkości, jest główną przyczyną wypadków. Za nieumyślne spowodowanie wypadku grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

wieśniaki przyjechali do miasta na gościnne występy. Co to jest brawura ?
(2017.08.02)
brawura to taki policjant z max payne'a :P
rgdfhgdfgh (2017.08.03)
Przecież w Pieniężnie nie ma świateł na skrzyżowaniach to skąd miał wiedzieć, że na czerwonym nie wolno wjechać.
Spacerowicz (2017.08.03)

info

1  
  0
Jedno muszę przyznać, że wieśniacy mają duże kłopoty odnośnie poprawnej jazdy ! A wiecie dlaczego? Bo nie ma kto ich na wioskach pouczać a mam na myśli brak patroli policyjnych to robią wieśniaki co im się rzewnie podoba.
(2017.08.05)
pier. .. .. pier. .. .. ja posłucham. .. .. co za osioł?!
(2017.08.06)