Wybrany wątek opinii

Jedno muszę przyznać, że wieśniacy mają duże kłopoty odnośnie poprawnej jazdy ! A wiecie dlaczego? Bo nie ma kto ich na wioskach pouczać a mam na myśli brak patroli policyjnych to robią wieśniaki co im się rzewnie podoba.
(2017.08.05)
pier. .. .. pier. .. .. ja posłucham. .. .. co za osioł?!
(2017.08.06)
Powrót do komentarzy