Wybrany wątek opinii
Jedno muszę przyznać, że wieśniacy mają duże kłopoty odnośnie poprawnej jazdy ! A wiecie dlaczego? Bo nie ma kto ich na wioskach pouczać a mam na myśli brak patroli policyjnych to robią wieśniaki co im się rzewnie podoba.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
pier. .. .. pier. .. .. ja posłucham. .. .. co za osioł?!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0