UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież w Pieniężnie nie ma świateł na skrzyżowaniach to skąd miał wiedzieć, że na czerwonym nie wolno wjechać.

Spacerowicz

Anuluj