UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież w Pieniężnie nie ma świateł na skrzyżowaniach to skąd miał wiedzieć, że na czerwonym nie wolno wjechać.
Spacerowicz
Przecież w Pieniężnie nie ma świateł na skrzyżowaniach to skąd miał wiedzieć, że na czerwonym nie wolno wjechać.
Spacerowicz