UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jedno muszę przyznać, że wieśniacy mają duże kłopoty odnośnie poprawnej jazdy ! A wiecie dlaczego? Bo nie ma kto ich na wioskach pouczać a mam na myśli brak patroli policyjnych to robią wieśniaki co im się rzewnie podoba.