UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedno muszę przyznać, że wieśniacy mają duże kłopoty odnośnie poprawnej jazdy ! A wiecie dlaczego? Bo nie ma kto ich na wioskach pouczać a mam na myśli brak patroli policyjnych to robią wieśniaki co im się rzewnie podoba.