Włamywacz z monitoringu zatrzymany
Czy ktoś rozpoznaje swoje samochodowe radio? (fot. KMP Elbląg)
W ubiegłym miesiącu policjanci zwracali się do mieszkańców Elbląga o pomoc w ustaleniu mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu osiedlowego przy ulicy Gwiezdnej. To między innymi dzięki informacjom od mieszkańców sprawca został zatrzymany. Okazało się, że to 36-letni mężczyzna, który ma na swoim koncie wiele podobnych przestępstw. W przeszłości był już karany za kradzieże. Policjanci odzyskali kilkadziesiąt skradzionych fantów, w tym kilkanaście radioodtwarzaczy samochodowych.